IMPLANTOLOGIA

Braki zębowe mogą być uzupełniane w różny sposób, ale najtrwalsze rozwiązania oparte są na implantach, które zastępują naturalne korzenie zębów. Implanty stanowią solidną podstawę, na której można później wykonać rekonstrukcje protetyczne ruchome lub stałe, w zależności od warunków klinicznych i możliwości finansowych pacjenta.
Utrata zębów wiąże się najczęściej z zanikiem kości, a pacjenci noszący protezy ruchome znają dyskomfort podczas jedzenia i mówienia.
Niezależnie od wieku pacjenta możemy zaproponować pacjentowi wiele rozwiązań opartych na implantach. Sztuczne zęby mogą wyglądać jak naturalne i funkcjonować jak własne. Planowanie rekonstrukcji zębów pacjenta opiera się na cyfrowej stomatologii i jest leczeniem wieloetapowym, obejmującym chirurgię, implantologię, protetykę i stomatologię estetyczną.
Leczenie implantologiczne jest jednym z najbardziej przewidywalnych zabiegów w stomatologii ze skutecznością na poziomie 98% , a przy prawidłowym dbaniu implanty mogą być rozwiązaniem dożywotnim.
KOMFORTOWO BEZPIECZNIE KOMPLEKSOWO